مجتمع آموزشی رسانه ای شهید آوینی اصفهان برگزار می کند:

دوره مستندسازی کاربردی

توانمندسازی تیم های دو نفره چند مهارتی

    امروز یکی از ضرورت های مهم رسانه ای، چندمهارتی بودن است. تیم های کم تعدادی که بتوانند چند تخصص را در پیش تولید، تولید و پس از تولید، خودشان انجام بدهند، شانس این را دارند که رقبایشان در این حوزه پیشی بگیرند. ما در این دوره قصد داریم تا تیم های مستندساز دو یا نهایتاً سه نفره را توانمندتر کنیم و از صفر تا صد انجام یک پروژه مستند را با آن ها همراهی کنیم. متقاضیان از همان ابتدا گروه بندی می شوند و یک پروژه را با راهنمایی مربی محترم دوره، جناب آقای رضا صالحی، انتخاب می کنند و مشغول ساختن آن می شوند. مربی محترم در طول دوره دائما تیم های مختلف را رصد می کند و هر کجا کمبودی از لحاظ آموزشی و تخصصی وجود داشت، تدارکات لازم را جهت آموزش آنها فراهم می آورد. تیم در خلال ساخت این پروژه ها کار را یاد می گیرند. 

مربی دوره :
اطلاعات دوره :

بهتر است تیم ها خودشان تجهیزات و بودجه مورد نیاز برای انجام پروژه ها را فراهم کنند اما ما نیز در حد امکان از میز تدوین و مختصری دوربین و غیره در اختیار هنرجویان دوره قرار خواهیم داد ولی با تضمین حقوقی!

کلاس های به صورت تیمی و پروژه محور برگزار خواهد.

شرکت کنندگان از همان ابتدای دوره به گروه های دو یا نهایتاً سه نفره تقسیم می شوند و با راهنمایی مربی دوره، پروژه هایی برای ساخت به آنها اختصاص داده می شود.

مربی در طی ساخت پروژه ها، تیم ها را رصد می کند و نیازهای آموزشی و تخصصی آنها را تشخیص و برطرف می نماید.

به شرط کیفیت بالای پروژه ها، حتما!

هزینه های دوره شامل دو بخش می شود: اول هزینه ثبت نام اولیه و مصاحبه می باشد که ۳۰ هزار تومان است و بصورت اینترنتی در سایت پرداخت می کنید.

و هزینه دوم، شهریه اصلی دوره به مبلغ ۱ میلیون تومان است که در صورت قبولی در مصاحبه به صورت حضوری پرداخت می نمایید.

نگران نباشید! در خصوص اخذ شهریه دوره، ملاحظاتی از سوی مجتمع آوینی برای افرادی که توانمندی پرداخت مبلغ را به صورت یکجا ندارند، انجام می شود.

با استفاده از دکمه پایین همین صفحه به صفحه ثبت نام دوره ها بروید و با اطلاعات مورد نظر را در فرم ثبت نام وارد کنید و دکمه ثبت نام را بزنید. پس از این کار شما به درگاه پرداخت منتقل می شوید و هزینه ثبت نام اولیه پرداخت می نمایید. در صورتیکه پرداخت شما موفقیت آمیز باشد به صفحه تعیین وقت مصاحبه هدایت خواهید شد. در این صفحه روز و ساعت مصاحبه خود را انتخاب و ارسال می فرمایید.

به همین راحتی! شما ثبت نام اولیه را انجام داده اید و باید در روز و ساعت مشخص شده به محل مورد نظر جهت انجام مصاحبه و ثبت نام نهایی مراجعه فرمایید.

مهلت ثبت نام تا ۱۱ تیرماه تمدید شده و ظرفیت دوره ها نیز محدود می باشد. پس زودتر برای ثبت نام اقدام کنید!