مجتمع آموزشی رسانه ای شهید آوینی اصفهان برگزار می کند:

دوره کارگردانی هنری برنامه های ترکیبی

از ایده پردازی تا اجرا

    در این دوره به مبحث برنامه های ترکیبی و چگونگی ایده پردازی در این زمینه پرداخته می شود. برنامه های ترکیبی، دسته ای از برنامه های تلویزیونی هستند که مجری و کارشناس دارند و بخش های مختلفی در بین برنامه پخش می شود. در اینگونه برنامه ها، ایده پردازی، سوژه یابی و نویسندگی حرف اول را می زنند که این کارها بیشتر بر عهده فردی به نام کارگردان هنری برنامه می باشد. کارگردان هنری ممکن است خودش پژوهشگر نباشد ولی مهارت استفاده از پژوهش ها را بلد است. او ایده ها را پر و بال می دهد و پیگیر ساخت آنها می شود. در این دوره به یاری خداوند در فضایی کاملا عملیاتی چنین نیروهایی تربیت خواهند شد. مربی این دوره جناب آقای فرزاد حقوقی اصفهانی، کارگردان و مدیر تولید با سابقه صدا و سیما هستند. نکته قابل توجه این است که پس از دوره گواهینامه پایان دوره نیز به شرکت کنندگان دوره اعطا می شود.

مربی دوره :
پیشنیازهای شرکت در دوره :
اطلاعات دوره :

برنامه های ترکیبی دسته ای از برنامه های تلویزیونی هستند که مجری و کارشناس دارند و بخش های مختلفی در بین برنامه پخش می شود.

کارگردان هنری وظیفه ایده پردازی، سوژه یابی و نویسندگی را در برنامه های ترکیبی بر عهده دارد. کارگردان هنری ممکن است خودش پژوهشگر نباشد ولی مهارت استفاده از پژوهش ها را بلد است. او ایده ها را پر و بال می دهد و پیگیر ساخت آنها می شود.

کارگردان تلویزیونی وظیفه تنظیم دوربین ها و سوییچ و مفهوم پردازی ترکیب برنامه را بر عهده دارد. در حقیقت کارگردان هنری مکمل کارگردان تلویزیونی می باشد.

هزینه های دوره شامل دو بخش می شود: اول هزینه ثبت نام اولیه و مصاحبه می باشد که ۳۰ هزار تومان است و بصورت اینترنتی در سایت پرداخت می کنید.

و هزینه دوم، شهریه اصلی دوره به مبلغ ۱ میلیون تومان است که در صورت قبولی در مصاحبه به صورت حضوری پرداخت می نمایید.

نگران نباشید! در خصوص اخذ شهریه دوره، ملاحظاتی از سوی مجتمع آوینی برای افرادی که توانمندی پرداخت مبلغ را به صورت یکجا ندارند، انجام می شود.

با استفاده از دکمه پایین همین صفحه به صفحه ثبت نام دوره ها بروید و با اطلاعات مورد نظر را در فرم ثبت نام وارد کنید و دکمه ثبت نام را بزنید. پس از این کار شما به درگاه پرداخت منتقل می شوید و هزینه ثبت نام اولیه پرداخت می نمایید. در صورتیکه پرداخت شما موفقیت آمیز باشد به صفحه تعیین وقت مصاحبه هدایت خواهید شد. در این صفحه روز و ساعت مصاحبه خود را انتخاب و ارسال می فرمایید.

به همین راحتی! شما ثبت نام اولیه را انجام داده اید و باید در روز و ساعت مشخص شده به محل مورد نظر جهت انجام مصاحبه و ثبت نام نهایی مراجعه فرمایید.

مهلت ثبت نام تا ۱۱ تیرماه تمدید شده و ظرفیت دوره ها نیز محدود می باشد. پس زودتر برای ثبت نام اقدام کنید!